Trwa pieczenie treści ... strona za chwilkę będzie gotowa!
FAQ

FAQ - czyli najszcześciej pojawiające się pytania i odpowiedzi.

Tematy ogólne dotyczące słodkich zamówień

Nasze słodkości przygotowywane są z sercem i pasją, a pozbawione są chemii. Działamy tylko na produktach najwyższej jakości, co przekłada się na smak naszych wyrobów. Kilka razy w roku pojawiają się eventy z boksami degustacyjnymi tortów, gdzie można spróbować i sprawdzić smaki i struktury tortów jakie mamy w ofercie. Poza tym weekendowo możecie spróbować naszych deserów.

Wiele lat pracy w gastronomii, również w cukierniach renomowanych restauracji takich jak Śląska Prohibicja, czy Browar Przystań. Poza tym wiele szkoleń, m.in. w Ashanti, Urszi Cakes.

Jesteśmy małżeństwem i razem prowadzimy ten słodki interes. 
Karina, czyli słodka mistrzyni w kuchni. Potrafi wyczarować i połączyć niecodzienne smaki i to ona przygotowuje dla Was te słodkie dzieła sztuki.
Tomek, który zajmuje się dostawą, zaopatrzeniem, obsługą graficzną i IT oraz sprawami papierkowymi, a także jest gościem od brudnej roboty - krótko mówiąc, ktoś te wszystkie garnki musi zmywać :)

Wszelkie zamówienia można składać poprzez dostępne na naszej stronie formularze, a także poprzez Facebook, Instagram, e-mail i telefonicznie. Jesteśmy dla Was dostępni w różnych kanałach komunikacji! 

Oczywiście! Jeśli odpowiednio wcześniej nas o tym poinformujecie. W przypadku zarówno odwołania jak i przesunięcia zamówienia na inny termin, jest to możliwe na min. 4 dni przed realizacją. Zdajemy sobie sprawę, że występują różne sytuacje losowe, jednak kiedy ropoczniemy proces realizacji waszego słodkiego zamówienia, jego anulowanie jest możliwe, ale zadatek nie jest zwracany - jest on wykorzystywany na poczet surowców użytych do realizacji zamówienia.

 

 

Tematy związane ze słodką oprawą weselną

Im wcześniej, tym lepiej - zawsze to powtarzamy. Jeśli macie już pewny termin sali weselnej, resztę usługodawców na równi z fotografem, DJ czy zespołem, najlepiej załatwiać od razu. Dzięki temu będziecie mieć to jo z głowy, a przy okazji pewność terminu! Jeśli termin waszego wesela/przyjecia przypada w okresie maj-wrzesień, najlepiej odezwać się przynajmniej 3-6 miesięcy wcześniej. Jest to najbardziej rozchwytywany okres ze względu na pogodę. W pozostałych miesiącach roku, wystarczy się kontaktować na 1-2 miesiące wcześniej. Oczywiście nie dajemy gwarancji, że oczekiwany termin będzie jeszcze dostępny.

Oczywiście, że za rozmowę i filiżankę kawy czy szklankę wody nic nie płacicie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie omówimy wasze zamówienie telefonicznie, poprzez facebook czy na spotkaniu w Pracowni.

Oczywiście, że tak. Wystarczy, że temat omówimy, a na pewno dojdziemy wspólnie do tego czego oczekujecie. Jesteśmy elastyczni :)

Przedstawimy Wam inspirację, np. w formie zdjęcia lub słownie, naszą wizję. Liczne realizacje i doświadczenie, zdecydowanie pomagają w tym co można zrealizować i w jaki sposób. Nie bójcie się pytać!

W zależności od terminu realizacji, jesteśmy elastyczni i możemy zmodyfikować wcześniejsze ustalenia. Wiadomo, że na dwa dni przed nie będziemy w stanie już dużo zmienić, ale na odpowieni czas wcześniej, na pewno uda się wszystko zrobić tak, jak sobie to wymarzyliście!