Trwa pieczenie treści ... strona za chwilkę będzie gotowa!
Polecamy

Jak w każdym biznesie i branży, ważna jest współpraca, polecenia, opinie, a przede wszsytkim nawet pomimo konkurencyjnej firmy/branży - wzajemny szacunek. Dlatego tutaj przedstawimy Wam firmy i osoby, z którymi na pewno warto współpracować i wybrać ich do realizacji. Nie polecamy osób z którymi nie mieliśmy styczności, a tylko takich którzy są naprwadę dobrzy w tym co robią - i jak to robią! Jaki w tym cel? 
Przede wszystkim dzięki takim poleceniom, macie możliwość wybrać profesjonalnych i sprawdzonych usługodawców, wiecie w jakie miejsce warto trafić.

Podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej firmy lub osoby, na tak ważne dla Was wydarzenie jak ślub i wesele to nie lada wyzwanie. Dlatego chcemy pomóc Was trafić do odpowiednich usługodawców, którzy z pełnym zaangażowaniem oraz najwyższą jakością wykonują swoją pracę. Tym samym chcemy, abyście na swój ślub, przyjęcie weselne czy jakiekolwiek inne imprezy, wybrali profesjonalnych i uczciwych usługodawców, z którymi ten dzień będzie wyjątkowy i wymarzony.

 

Fotografia i film

 
We Have It
Film i fotografia

www.wehaveit.pl
 


Mariusz Krzemiński
Fotografia ślubna

www.mariuszkrzeminski.pl


FaceMovie - wasze emocje
Film i fotografia ślubna

www.facemovie.pl

Sale i restauracje


Restauracja La Rossa
Restaurcja i sale weselne

www.larossa.com.pl


Boho Pogoria
Sala weselna

www.bohopogoria.pl

DJ, wodzirej i muzycy


More Than Music
DJ, wodzirej i muzycy

www.morethanmusic.pl